Przejdź do treści Przejdź do menu
środa, 29 marca 2023 napisz DONOS@

Strzelaniny nie było. Zginął 56-latek

Prokurator Tadeusz Januszek szef Prokuratury Rejonowej w Grajewie dementuje pogłoski o strzelaninie do jakiej miało dojść wczoraj wieczorem w jednym z mieszkań w Grajewie. Prokurator potwierdza jedynie, że odnaleziono zwłoki mężczyzny nie ujawniając żadnych informacji z prowadzonego od wieczora postępowania.

Do tragicznego zdarzenia doszło wieczorem około 20. w Grajewie. Policjanci po wezwaniu w jednym z domów odnaleźli ciało Zbigniewa S. Przybyły na miejsce lekarz stwierdził zgon 56-latka.
Jak podały serwisy e-grajewo.pl i wspolczesna.pl w lokalu doszło do strzelaniny, w wyniku której zginął mieszkaniec Grajewa. W zdewastowanym lokalu policjanci mieli zastać jeszcze jednego mężczyznę, oraz znaleźli broń palną.
Tymczasem sierżant Ewa Jabłońska oficer prasowy grajewskiej policji, rano potwierdzała jedynie, że znaleziono zwłoki mężczyzny, ale nie potwierdza, że w lokalu doszło do strzelaniny. Prokuratura podaje zaś, że strzelaniny nie było, a przyczynę śmierci mężczyzny ma określić sekcja zwłok.

210204100642.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę