Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 02 grudnia 2023 napisz DONOS@

Paczki z żywnością dla potrzebujących...

Główne zdjęcie
Fot. archiwum

Ponad 100 osób odebrało już paczki z żywnością od Caritas Diecezji Łomżyńskiej. To korzystające z darmowych posiłków Kuchni Caritas rodziny wielodzietne i osoby samotne. Dziś drugi dzień rozdawania paczek. Łącznie Caritas przygotowała ok. 200 pakunków, w których znajdują się podarowane przez mieszkańców Łomży produkty żywnościowe.

Zbiórkę żywności Caritas zorganizowała 27 i 28 listopada. W 19 łomżyńskich sklepach stali wolontariusze i zbierali do koszy trwałe produkty żywnościowe. Klienci ofiarowali łącznie prawie 2,5 tony żywności. Parafialne zespoły Caritas z zebranych przez siebie produktów samodzielnie przygotowały paczki i rozdzieliły je wśród potrzebujących mieszkańców parafii. Natomiast wolontariusze Caritas Diecezji Łomżyńskiej zanieśli paczki do Kuchni Caritas, gdzie od wczoraj do dziś trwa akcja rozdawania tych upominków.  W poniedziałek podopieczni Kuchni podzielili się opłatkiem, a wigilijne spotkanie dla bezdomnych i samotnych Caritas organizuje w środę 23 grudnia. O godz. 11 w Kuchni Caritas przy ul. Giełczyńskiej najbardziej potrzebujący podzielą się opłatkiem, złożą sobie życzenia i zjedzą wigilijne  potrawy.

as


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę