Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 06 lutego 2023 napisz DONOS@

Pożar w Nowogrodzie

Trzy jednostki straży pożarnej skierowano do walki z pożarem domu mieszkalnego w Nowogrodzie. Od nieszczelnego komina zapaliło się ocieplenie dachu. Aby dostać się miejsca pożaru strażacy musieli zdjąć część pokrycia dachowego.

Pożar strażakom zgłoszono kilka minut przed godziną 19. Na miejscu niemal natychmiast pojawiły się dwie jednostki Ochotniczej Straży Pożarnej z Nowogrodu, ale konieczne okazało się także wsparcie zawodowych strażaków z Łomży. Ci na miejsce dojechali ze specjalnym dźwigiem, przy pomocy którego udało się usunąć część pokrycia dachowego i dostać się do tlących się trocin, z których było wykonane ocieplenie domu. Wczesne dostrzeżenie ognia i szybka interwencja strażaków sprawiły, że nie doszło do tragedii, a straty są niewielkie.

210204100642.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę