Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 10 czerwca 2023 napisz DONOS@

Tragiczny wypadek koło Zambrowa

Główne zdjęcie
fot. podlaska.policja.gov.pl

Śmierć 50-letniego kierowcy ciężarówki i zablokowana przez kilka godzin droga krajowa nr 8 to efekt wypadku, do którego doszło w piątek w Zambrowie. Sprawcą wypadku był o kilka lat młodszy Litwin, który jadąc ciężarowym volvo najprawdopodobniej nie dostosował prędkości do warunków panujących na drodze.

Do wypadku doszło tuż przed godziną 16:00. Jaklo podają policjanci 43-letni obywatel Litwy jadąc ciężarowym volvo w kierunku Białegostoku najprawdopodobniej nie dostosował prędkości do warunków panujących na drodze. W pewnym momencie zjechał na lewy pas ruchu i zderzył się czołowo z nadjeżdżającym z przeciwka ciężarowym mercedesem. W wyniku wypadku ranny został 50-letni kierowca mercedesa, który po przewiezieniu do szpitala zmarł. Drugi z kierowców nie doznał poważniejszych obrażeń. Droga nr 8 była w tym miejscu całkowicie zablokowana przez ponad 4 godziny, a utrudnienia w ruchu trwały do późnych godzin nocnych. Okoliczności zdarzenia wyjaśniają zambrowscy policjanci.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę