Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 22 czerwca 2021 napisz DONOS@

Jasełka i Wigilia w przedszkolu

„Jest taki dzień, bardzo ciepły choć grudniowy, Dzień, zwykły dzień, w którym gasną wszelkie spory, Jest taki dzień, w którym radość wita wszystkich, Dzień, który już każdy z nas zna od kołyski…” Dnia 15 grudnia 2009 r. w Przedszkolu Publicznym Nr 5 w Łomży odbyło się tradycyjne spotkanie opłatkowe. Na uroczystość przybyli Prezydent Miasta Łomży Jerzy Brzeziński, Zastępca Prezydenta Miasta Łomży Krzysztof Choiński, Ksiądz Kanclerz Tadeusz Śliwowski, Proboszcz Parafii pw. Miłosierdzia Bożego Ksiądz Prałat Jerzy Abramowicz, Radna Rady Miejskiej Alicja Konopka, Prezes SM „Perspektywa” Leszek Konopka, Dyrektor Zarządu ŁPRI Sp. z oo w Łomży Waldemar Chludziński, Przedstawiciele Mediów, Rodzice i Bliscy wychowanków oraz Pracownicy placówki.

Zgromadzonych powitała Dyrektor przedszkola Jadwiga Juchniewicz słowami popularnej piosenki „Jest taki dzień…” . Po powitaniu odbył się piękny występ  dzieci z całego przedszkola. Była Maryja i Józef, byli pasterze i aniołowie, byli trzej Królowie i dzieci. Każde dziecko miało swój choćby maleńki wkład w to przedstawienie. Podczas występu dzieciom akompaniowali, gościnnie, Pani Monika  Zarzycka oraz nauczyciele zajęć muzycznych Panowie  Grzegorz Narewski i Michał Sawicki. Po występie Goście Honorowi otrzymali małe aniołki na pamiątkę  tego spotkania.
Następnie głos zabrał Prezydent Jerzy Brzeziński, który dziękując za zaproszenie przekazał serdeczne życzenia świąteczne wszystkim zgromadzonym. Kolejne życzenia złożył Ksiądz Prałat Jerzy Abramowicz i Ksiądz Kanclerz Tadeusz Śliwowski. Przedstawiciel Kurii Biskupiej przekazał również  życzenia od Księdza  Biskupa Tadeusz Bronakowskiego, któremu obowiązki nie pozwoliły na uczestnictwo w tej uroczystości.
Po odczytaniu Ewangelii  uczestnicy spotkania podzielili się opłatkiem. W ciepłej i serdecznej atmosferze popłynęły gorące życzenia.
Dyrektor i Pracownicy Przedszkola Publicznego Nr 5 w Łomży życzą wesołych Świąt Bożego Narodzenia i Szczęśliwego Nowego Roku 2010 wszystkim  Ludziom Dobrej Woli.

Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Agata Komorowska
nie, 20 grudnia 2009 21:46
Data ostatniej edycji: nie, 20 grudnia 2009 22:14:47

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę