Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 20 marca 2023 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi z www.radio.bialystok.pl

Nowy budynek Komendy Powiatowej Policji w Grajewie

Główne zdjęcie
fot. www.grajewo.policja.gov.pl

Goście obecni na oficjalnym otwarciu Komendy Powiatowej Policji w Grajewie mówili, że jest ona jednym z najładniejszych budynków w tym mieście. Jak podkreślał Komendant Wojewódzki Policji - Igor Parafieniuk - w nowym budynku policjanci mają lepsze warunki pracy, ale przede wszystkim w bardziej komfortowych warunkach będą przyjmowani interesanci. Zostaną przyjęci w recepcji i skierowani we właściwe miejsce - nie będą musieli załatwiać jednej sprawy w kilku miejscach.

"Wyjątkowość tego budynku polega na tym, że był projektowany na potrzeby Policji" - powiedział komendant powiatowy z Grajewa, Ireneusz Gliniecki. To najnowocześniejszy tego typu obiekt w naszym województwie.

W budynku są specjalne sale do przesłuchań dzieci i osób poszkodowanych, miejsca dla zatrzymanych i nowoczesne pomieszczenia dla policjantów. W tym samym budynku jest także strzelnica.

Komenda Powiatowa Policji w Grajewie kosztowała blisko 19 mln zł.

210204100642.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę