Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 09 marca 2021 napisz DONOS@

Sukces na fART-cie

Grupa teatralna z Warsztatu Terapii Zajęciowej przy Zakładach Spożywczych „BONA” zajęła II miejsce w kategorii teatr podczas Festiwalu Twórczości Osób Niepełnosprawnych „fART” w Bydgoszczy. Na deskach Filharmonii Pomorskiej uczestnicy łomżyńskiego Warsztatu wystawili spektakl pt. „Gesty”.

Przedstawienie ma na celu uświadomienie odczuć osób niesłyszących poprzez pokazanie ich w codziennych sytuacjach. Nagrodzony projekt teatralny składa się z 50 oddzielnych ścieżek dźwiękowych, które wraz z gestami tworzą całość.
Główną atrakcją gali, podczas której wręczano dyplomy wyróżnionym artystom, był występ Anny Marii Jopek.

200829104429.jpg

 
Zobacz także
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę