Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 19 czerwca 2021 napisz DONOS@

Wszyscy odśnieżają

Śnieżny atak zimy sprawił, że wszędzie - na drogach, uliczkach i chodnikach - jest biało i ślisko. Do akcji odśnieżania ruszyli zatem drogowcy, ale nie tylko oni. Na terenie podłomżyńskich gmin, zwłaszcza na tych bocznych drogach, wspierają ich strażacy ochotnicy. Tylko wczoraj do odśnieżania wyjechało osiem wozów strażackich. Dziś po 5.00 rano, pierwsze jednostki OSP ponownie ruszyły do walki z zaspami.

Jak podaje dyżurny Komendy Miejskiej PSP w Łomży wczoraj pługi śnieżne do swoich samochodów doczepili strażacy ochotnicy z Wizny, Mątwicy, Jeziorka, Miastkowa i Kupisk. W sumie do odśnieżania wyjechało osiem jednostek.
- Każda z nich pracowała po kilka godzin, co oznacza, że w sumie odśnieżono kilkaset kilometrów dróg – mówi dyżurny.
Strażacy ochotnicy odśnieżają przede wszystkim drogi gminne, którymi drogowcy zajmują się w ostatniej kolejności.


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę