Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 02 października 2023 napisz DONOS@

Po pozwolenie na broń do Białegostoku

Komenda Wojewódzka Policji w Białymstoku likwiduje ostatnie swoje okowy w Łomży. Od połowy stycznia przestaje istnieć, mieszczący się w budynku przy ul. Partyzantów 48b w Łomży, zamiejscowy zespół Wydziału Postępowań Administracyjnych Komendy Wojewódzkiej Policji w Białymstoku. - Od dnia 14 stycznia 2010 roku wszystkie sprawy prowadzone przez zamiejscowy zespół w Łomży zostają przeniesione do Białegostoku – podała KWP w Białymstoku.

W likwidowanym zamiejscowym zespole pracują trzy policjantki.
- Dwie panie zdecydowały się na przejście na emeryturę, a trzecia znajdzie zatrudnienie w Komendzie Miejskiej Policji w Łomży – wyjaśnia podinsp. Andrzej Baranowski pełniący obowiązki rzecznika prasowego Komendanta Wojewódzkiego Policji w Białymstoku.
Zmiany dotkną jednak przede wszystkim mieszkańców Łomży i powiatów, byłego województwa łomżyńskiego (powiatów łomżyńskiego, kolneńskiego, wysokomazowieckiego, grajewskiego, zambrowskiego) którzy dotychczas właśnie tu „załatwiali” dokumentację w sprawach pozwoleń na broń oraz licencjonowanych pracowników ochrony. W styczniu wszystkie prowadzone w Łomży postępowania trafią do Wydziału Postępowań Administracyjnych Komendy Wojewódzkiej Policji w Białymstoku przy ul. Bema 4, gdzie również będzie trzeba zgłaszać się z nowymi wnioskami.

230804070022.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę