Przejdź do treści Przejdź do menu
środa, 22 marca 2023 napisz DONOS@

Skosztował winogrono, potraktowali go jak złodzieja

Do nietypowego zdarzenia doszło w jednym z dużych sklepów w Łomży. Ochroniarze zatrzymali złodzieja. Zdarzenie potwierdza policja, którą wezwano na miejsce przestępstwa. Niby nic w tym nadzwyczajnego, gdyby nie obiekt kradzieży – jeden owoc winogrona.

Przedświąteczna gorączka zakupów uderza do głowy... czasami aż boli. Tak można skomentować, to co stało się w  łomżyńskiej „Stokrotce”. Ochrona wezwała policję, bo złapała sklepowego złodzieja. Patrol, który dotarł na miejsce, miał nie lada problem do zgryzienia. Okazało się bowiem, że mężczyzna ze znajdujących się sklepie winogron urwał jeden owoc i go zjadł. Tłumaczył, że  chciał spróbować czy dobre. Zupełnie inaczej całe zdarzenie zinterpretowali pracujący tu ochroniarze, którzy uznali go za złodzieja i dlatego wezwali policję.
- Interwencja policji skończyła się tym, że funkcjonariusze pouczyli pana, że nie powinien próbować owoców w sklepie – wyjaśnia Sławomir Dąbrowski, oficer prasowy łomżyńskiej policji.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę