Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 27 marca 2023 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi z: www.radio.bialystok.pl

Kolno: podejrzany o zabicie żony stanie przed sądem

Mąż kobiety, która prawie 10 lat temu zaginęła w Kolnie - stanie przed sądem. Prokuratura twierdzi, że to on zabił żonę. Skierowała już do sądu akt oskarżenia w tej sprawie. Wcześniej prokuratura w Łomży umorzyła śledztwo. Nie zgadzali się na to rodzice kobiety, którzy od początku podejrzewali, że to mąż zabił ich córkę, a ciała pozbył się w swoim zakładzie mięsnym. Po nagłośnieniu sprawy przez media - śledztwo trafiło do Elbląga i tamtejsza prokuratura oskarżyła dwie osoby.

Marek W. oskarżony jest o zabójstwo żony, przy czym nie wiadomo w jaki sposób to zrobił, bo ciała kobiety do tej pory nie odnaleziono - poinformował prokurator Jerzy Waryszak. Dodaje jednak, że szereg dowodów wskazuje na to, że doszło do zabójstwa.

W ukryciu ciała - Markowi W. miał pomagać jego kolega - on również zasiądzie na ławie oskarżonych. Obaj nie przyznają się do winy. Sprawą zajmie się teraz sąd w Łomży.

Białostocka prokuratura prowadzi inne śledztwo, w którym zarzuciła Markowi W., że usiłował zlecić zabójstwo swoich teściów.

210204100642.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę