Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 09 marca 2021 napisz DONOS@

Mała mistrzyni tenisa stołowego z Łomży

Główne zdjęcie
Izabela Szeligowska – zdobywczyni I miejsca w Finale I Ogólnopolskiego Festiwalu Tenisa Stołowego Dzieci oraz jej trener Zbigniew Borkowski.

Izabela Szeligowska, uczennica kl. III b Szkoły Podstawowej nr 5 im. Stanisława Staszica w Łomży, wygrała Ogólnopolski Festiwalu Tenisa Stołowego Dzieci pod patronatem Ministra Sportu i Turystyki. W finale imprezy, który odbył się w sobotę (12 grudnia) w Radomsku, nie miała sobie równych wśród uczennic klas I - III SP, zdobywając 20 punktów. Podczas Festiwalu bardzo dobrze wypadła także Magda Przestrzelska z Radziłowa, która wśród gimnazjalistek zajęła 5 miejsce.

Trenerem  młodej łomżanki jest Zbigniew Borkowski, a trener reprezentantki Radziłowa  Zdzisław Koniecko.

W finale I Ogólnopolskiego Festiwalu Tenisa Stołowego Dzieci pod patronatem Ministra Sportu i Turystyki wystąpili dwóch „naszych” reprezentantów. Dawid Kuleszka ze SP Kołaki Kościelne zajął piąte miejsce w kategorii chłopców klas IV-VI. Występ w Radomsku nie udał się natomiast  Maciejowi Dudzie z SP nr 5 w Łomży, który został sklasyfikowany na jednej z ostatnich pozycji wśród chłopców klas I-III.

***
Bardzo dobrze wypadły zawodniczki Klubu Uczelnianego Akademickiego Związku Sportowego Państwowej Wyższej Szkoły Informatyki i Przedsiębiorczości w Łomży, podczas rozgrywanego w weekend w Brzegu Dolnym II Ogólnopolskiego Turnieju Kwalifikacyjnego Juniorów w tenisie stołowym. Najlepiej zaprezentowała się Monika Narolewska kończąc turniej na miejscu 7, Edyta Szabłowska została sklasyfikowana na miejscu 11, zaś Weronika Łuba na 15. Zawodniczki zajmujące miejsca 1-21  uzyskały limity imienne do III OTK Juniorów w tenisie stołowym.

210204100642.gif

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę