Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 25 marca 2023 napisz DONOS@

Zima znowu zaskoczyła

Na tydzień przed kalendarzową do Polski zawitała zima. Już w sobotę temperatury spały poniżej zera, a w poniedziałek nad ranem zaczął padać śnieg, którego kilkucentymetrowa warstwa przykrywa nie tylko pola, lasy i domy, ale także drogi, skutecznie utrudniając jazdę. W Nowogrodzie ze śliską nawierzchnią drogi wojewódzkiej nr 645 nie poradził sobie kierowca Tira. Samochód, który częściowo wpadł do przydrożnego rowu przyblokował wjazd na most na Narwi. W samej Łomży do godziny 10 policjanci odnotowali już trzy kolizje drogowe.

Meteorolodzy twierdzą, że zima przyszła już na dobre. Dziś temperatura maksymalna w regionie wyniesie od -1 do -3°C. W ciągu dnia zachmurzenie duże z przejaśnieniami, a okresami opady śniegu. W nocy zachmurzenie duże i miejscami słabe opady śniegu. Temp. min. od -6 do -9°C.
W kolejnych dniach temperatury mają spadać. W czwartek o poranku może być grubo poniżej minus 15 st. Celsjusza.

210204100642.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę