Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 26 marca 2023 napisz DONOS@

Stara Zawadzka będzie Echa

Na ponad 410 tys zł wyceniono wartość dawnej ulicy Zawadzkiej, biegnącej przez sam środek terenów na których Echo Investment planuje budowę galerii handlowej „Veneda”. Grunt ten - zgodnie z wcześniejszymi ustaleniami – po przyjęciu planu zagospodarowania przestrzennego miał stać się własnością spółki.

I tak też się stanie. Nowy plan, mimo sprzeciwu grupy właścicieli mających tu swoje działki, i skierowaniu sprawy do Wojewódzkiego Sądu Administracyjnego w Białymstoku, wszedł w życie, a prezydent Łomży właśnie rozesłał do radnych miasta informację o przygotowanej zamianie gruntów w obrębie ulic Zawadzkiej i Katyńskiej. Za dawną ulice kielecki developer odda miastu skrawki swoich działek pod budowę dwóch ulic i na tzw. „zieleń miejską”, oraz w gotówce wpłaci na konto miasta niemal 60 tys zł jako różnicę pomiędzy wartościami działek miejskich i jego.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę