Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 01 kwietnia 2023 napisz DONOS@

Nastoletni przestępca wpadł, bo spanikował

Łomżyńscy policjanci zatrzymali 16-latka, który kilka dni wcześniej napadł na 12-latka i skradł mu telefon komórkowy. Okazało się, że młodzieniec na sumieniu ma nie tylko rozbój na uczniu szkoły podstawowej, ale także całą serię kradzieży, włamań i zniszczeń samochodów. Do zatrzymania napastnika doszło nieco przypadkowo. Jak wyjaśnia komisarz Sławomir Dąbrowski, oficer prasowy łomżyńskiej policji, nastolatek na widok policyjnego patrolu zaczął uciekać, co wzbudziło podejrzenia.

Jak relacjonują policjanci w ubiegły poniedziałek (30 listopada) na jednej z ulic w Łomży doszło do kradzieży telefonu komórkowego. Do 12-letniego chłopca podbiegł o kilka lat starszy młodzieniec i szarpiąc go zmusił do wydania telefonu.
Skradziony telefon policjanci znaleźli tydzień później. We wtorek (8 grudnia) policjantów zaciekawił chłopak, który na ich widok zaczął uciekać. Młodzieńca zatrzymano. Okazało się że 16-latek, miał przy sobie skradziony 12-latkowi telefon. Poza tym funkcjonariusze ustalili również, że chłopak w minionym tygodniu uszkodził kilka samochodów – w BMW i seacie porysował lakier, a w mazdzie wybił szybę, ukradł komplety kołpaków z volkswagena i skody, oraz włamał się do tavrii, skąd skradł akumulator. Okazało się również, że jest „uciekinierem”. Nastolatek wyszedł na   przepustkę z młodzieżowego ośrodka wychowawczego, i na czas tam nie powrócił.
Chłopak za swoje postępowanie będzie odpowiadał przed sądem rodzinnym i nieletnich.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę