Przejdź do treści Przejdź do menu
środa, 03 marca 2021 napisz DONOS@

Łomża cenniejsza niż CIN&CIN

Główne zdjęcie
Fot. z Łomża Beer Festiwal

Trzy marki z regionu „Mlekovita”, „Łaciete” i „Piątnica” znalazły się w pierwszej setce najcenniejszych polskich marek. Ranking po raz kolejny opublikował dziennik Rzeczpospolita. Na liście, ale dopiero w trzeciej setce, jest też „Łomża”. Co ciekawe wszystkie nasze marki w ciągu roku zyskały na wartości.

Najwyżej w rankingu jest „Mlekovita” – marka spółdzielni mleczarskiej z Wysokiego Mazowieckiego. Ta marka została sklasyfikowana na 13 miejscu wśród wszystkich 330 ocenianych. Wartość Mlekovity wyceniono na niemal 815 mln zł, co oznacza, że w ciągu kryzysowego roku zyskała 240 mln zł. Równie imponujący wzrost ma także marka „Łaciate” należąca do grajewskiego Mlekpolu. Wartość tej marki wyceniono na 301,7 mln zł (w 2008 roku było 222,2 mln zł) co daje jej 51 miejsce na liście. Kolejna cenna marka „Piątnica” - OSM w Piątnicy zajęła 60 miejsce (było 66). Jej wartość eksperci wycenili na 209 mln zł czyli o ponad 40 mln zł więcej niż w roku ubiegłym.

Na liście znajduje się także marka „Łomża”. Na tle mlecznych potęg z regionu jej wartość wydaje się jednak skromna – 27,8 mln zł. Niemniej wartość naszej piwnej marki wzrosła o 18% w stosunku do ubiegłorocznego rankingu, co pozwoliło jej przesunąć się o dziewięć punktów w górę. „Łomża” przeskoczyła m.in. markę „CIN&CIN”, której wartość teraz jest o 100 tys zł niższa, choć przed rokiem była ona o ponad 2,5 mln zł wyższa.
„Łomża” w rankingu mocy marek napojów alkoholowych zajmuje 14 miejsce – po Kasztelanie, a przez Królewskim.

200829104429.jpg

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę