Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 25 lutego 2021 napisz DONOS@

DNA zdradzi psa, który zagryzł mężczyznę?

Główne zdjęcie
Fot. archiwum

Badanie DNA jest ważnym dowodem w sprawie prowadzonej przez Sąd Rejonowy w Łomży, dotyczącej śmiertelnego pogryzienia 54-letniego mężczyzny w miejscowości Dobrylas koło Zbójnej. Do tragicznego zdarzenia doszło w czerwcu 2008 roku. Martwego mężczyznę znaleziono w pobliżu posesji, której właściciel miał trzy groźne psy. Został on oskarżony o nieumyślne spowodowanie śmierci 54-latka.

Według lekarzy, zgon mężczyzny nastąpił w wyniku wstrząsu związanego z pogryzieniem przez psy i znacznym ubytkiem krwi. DNA pobrane zostało z rany na łokciu ofiary i porównane z dna psów - wilczura i dwóch bokserów. Prokuratura twierdzi, że w skutek zaniedbania właściciela zwierzęta wydostały się z kojca, a następnie zaatakowały 54-latka. Badanie DNA ma potwierdzić, lub wykluczyć, że śmiertelne rany zadały właśnie jego psy.  

Przy zarzutach postawionych przez prokuraturę, oskarżonemu właścicielowi psów grozi do pięciu lat więzienia.


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę