czwartek, 21 lutego 2019 napisz DONOS@

DNA zdradzi psa, który zagryzł mężczyznę?

Badanie DNA jest ważnym dowodem w sprawie prowadzonej przez Sąd Rejonowy w Łomży, dotyczącej śmiertelnego pogryzienia 54-letniego mężczyzny w miejscowości Dobrylas koło Zbójnej. Do tragicznego zdarzenia doszło w czerwcu 2008 roku. Martwego mężczyznę znaleziono w pobliżu posesji, której właściciel miał trzy groźne psy. Został on oskarżony o nieumyślne spowodowanie śmierci 54-latka.

Fot. archiwum
Fot. archiwum

Według lekarzy, zgon mężczyzny nastąpił w wyniku wstrząsu związanego z pogryzieniem przez psy i znacznym ubytkiem krwi. DNA pobrane zostało z rany na łokciu ofiary i porównane z dna psów - wilczura i dwóch bokserów. Prokuratura twierdzi, że w skutek zaniedbania właściciela zwierzęta wydostały się z kojca, a następnie zaatakowały 54-latka. Badanie DNA ma potwierdzić, lub wykluczyć, że śmiertelne rany zadały właśnie jego psy.  

Przy zarzutach postawionych przez prokuraturę, oskarżonemu właścicielowi psów grozi do pięciu lat więzienia.

190118031117.gif

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę