Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 25 września 2023 napisz DONOS@

300 umów w ramach RPOWP!

Jak poinformował Urząd Marszałkowskie w Białymstoku podpisano już 300 umów na dofinansowanie realizacji przedsięwzięć z Regionalnego Programu Operacyjnego. Łączny koszt wszystkich umów wynosi 1 mld 124 mln 449 tys 683,33 zł, a dofinansowanie przekroczyło 656 mln zł.. Przeliczając wartość dofinansowania na mieszkańca województwa wynosi to ponad 551 zł.

Z udostępnianych danych wynika, że w samej Łomży realizowanych jest dziś 21  różnych projektów na które uzyskano dofinansowanie unijne w ramach RPO. Łączna wartość tych projektów przekracza 102 mln zł, a dofinansowanie wynosi blisko 49 mln zł.
Doliczając do tego powiat łomżyński wartość projektów wzrasta do ponad 161 mln zł, a dofinansowanie sięga niemal 100 mln zł.

Najwyższe dofinansowanie – ponad 44 mln zł – dotyczy, prowadzonej przez samorząd województwa przebudowy drogi Piątnica – Jedwabne. Najniższe – 65,5 tys zł – to dofinansowanie jakie pozyskał jeden z zakładów mechaniki pojazdowej na zakup innowacyjnych urządzeń.

230804070022.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę