Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 31 marca 2023 napisz DONOS@

Przedsiębiorcy nie chcą laurów?

Już po raz trzeci przesunięto termin zgłaszania się przedsiębiorców do II edycji konkursu pod nazwą „Łomżyński Laur Gospodarczy”. To wspólne przedsięwzięcie prezydenta Łomży Jerzego Brzezińskiego oraz prezesa Łomżyńskiej Izby Przemysłowo – Handlowej Macieja Zajkowskiego. Nagroda ustanowiona w ubiegłym roku, przyznawana jest w czterech kategoriach, niestety najwyraźniej nie przypadła do gustu przedsiębiorcom. Choć nabór prowadzony jest od maja i już kilkakrotnie wydłużano ostateczny termin zgłoszeń, dotychczas znalazły się tylko cztery firmy gotowe zabiegać o to wyróżnienie.

Konkurs „Łomżyński Laur Gospodarczy” skierowany jest zarówno do mikro, małych i średnich przedsiębiorstw, prowadzących swoją działalność na terenie miasta Łomża i powiatu łomżyńskiego. Jego celem – jak odkreślają organizatorzy - jest wyróżnianie i promocja najlepszych przedsiębiorców, a także dostrzeganie ich szczególnych osiągnięć.
- Nie wiem czemu przedsiębiorcy nie chcą zgłaszać się do tego konkursu – mówi Maciej Zajkowski, prezes ŁIPH. - Ja, po raz kolejny serdecznie wszystkich zapraszam – dodaje. 
Także w ratuszu na ten temat nie bardzo chcą się wypowiadać. Łukasz Czech z biura prasowego UM Łomża, podaje jedynie, że dotychczas zgłosiły się cztery firmy, ale po szczegóły odsyła do Izby.

Być może wytłumaczeniem faktu niechęci przedsiębiorców do tej nagrody jest ubiegłoroczna jej edycja. Wśród laureatów konkursu znalazła się Galeria Narew Sp. z o.o., a odbierający nagrodę z rąk prezydenta współwłaściciel firmy Jerzy W. kilka miesięcy później trafił do tymczasowego aresztu.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę