Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 02 kwietnia 2023 napisz DONOS@

W Łomży znaleźli mercedesa skradzionego we Włoszech

Główne zdjęcie
fot. podlaska.policja.gov.pl

Na ponad 120 tys złotych szacowana jest wartość mercedesa, który od wczoraj stoi na policyjnym parkingu w Łomży. Luksusowy samochód na początku października został skradziony na terenie Włoch, a teraz policjanci odnaleźli go na jednej z posesji w mieście.

Jak informuje policja obecny właściciel samochodu - 33-letni mieszkaniec Łomży -  twierdzi, że nie wiedział o nielegalnym pochodzeniu samochodu. Mercedes został zabezpieczony na policyjnym parkingu, a funkcjonariusze mają szczegółowo wyjaśnić okoliczności w jakich trafił on do miasta.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę