Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 28 lutego 2021 napisz DONOS@

Areszt tymczasowy dla sprawcy zgwałcenia 9-letniej dziewczynki

Główne zdjęcie
Fot. archiwum

Na trzy miesiące trafił do tymczasowego aresztu 35-letni Grzegorz K. Prokuratura w Grajewie podejrzewa, że mężczyzna zgwałcił 9-letnią dziewczynkę. Ze względu na dobro dziecka prokuratura ogranicza informacje o tej sprawie do minimum.

Sprawę prowadzi Prokuratura Rejonowa w Grajewie. Jak wyjaśnia prokurator Maria Kudyba, rzecznik prasowy Prokuratury Okręgowej w Łomży, podejrzanemu mężczyźnie zarzucono że w okresie od lipca do września 2008r. stosując groźby bezprawne doprowadzał 9-letnią dziewczynkę do obcowania płciowego.
- Grzegorz K. dopuścił się wobec niej również innych czynności seksualnych – mówi prokurator Kudyba.
Na wniosek Prokuratora Rejonowego w Grajewie Sąd Rejonowy w Grajewie zastosował wobec podejrzanego środek zapobiegawczy w postaci aresztu tymczasowego na okres 3 miesięcy.


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę