Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 01 kwietnia 2023 napisz DONOS@

Prezydent Łomży chce przejąć PKS Łomża.

Na początku listopada Ministerstwo Skarbu Państwa zaproponowało samorządowi miasta przejecie należącego do Skarbu Państwa Przedsiębiorstwa Komunikacji Samochodowej w Łomży. Rząd chce oddać PKS-y za darmo, ale i z całym dobrobytem. Prezydent na to się godzi i o opinię w tej sprawie poprosił już radnych. Wczoraj Komisja Przedsiębiorczości i Zagospodarowania Przestrzennego w głosowaniu 5 „za” przy 2 „wstrzymujących się” także opowiedzieli się za przejęciem.

Łomżyński PKS to nie tylko autobusy i baza przy Alei Piłsudskiego w Łomży, ale także oddziały przedsiębiorstwa w Kolnie i Grajewie. Łącznie firma posiada 112 autobusów i zatrudnia 235 pracowników.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę