Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 30 września 2023 napisz DONOS@

Przychodził do córki, okradał jej matkę

O nietypowej kradzieży zostali powiadomieni łomżyńscy policjanci. 51-letnia mieszanka Łomży wczoraj po południu stwierdziła, że brakuje jej biżuterii – złotych łańcuszków, pierścionków, przewieszek... Łącznie straty wyceniła na około 3 tys zł. Na pytanie policjanta kogo podejrzewa o kradzież? kobieta odpowiedziała, że chłopaka swojej córki.

Jak opisuje zdarzenie kom. Sławomir Dąbrowski, oficer prasowy łomżyńskiej policji, kobieta nie myliła się. Jeszcze wczoraj wieczorem 19-latek został zatrzymany przez policję. Młody mężczyzna noc spędził w policyjnej izbie zatrzymań, a dziś przesłuchującym go funkcjonariuszom przyznał się do kradzieży. Teraz grozi mu do 5 lat więzienia.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę