Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 09 lutego 2023 napisz DONOS@

Kolejny napad z „bronią” w ręku

Do kolejnego napadu z użyciem przedmiotu przypominającego broń doszło tym razem w Zambrowie. Dwaj zamaskowani mężczyźni zastraszyli ekspedientkę w sklepie, po czym wkradli pieniądze i uciekli.

Do zdarzenia doszło w piątek wieczorem w jednym ze sklepów spożywczych w Zambrowie. Jak relacjonują policjanci do środka sklepu weszło dwóch zamaskowanych mężczyzn. Wykorzystując nieobecność klientów, zagrozili ekspedientce użyciem przedmiotu przypominającego broń i zażądali wskazania miejsca przechowywania pieniędzy. Przestraszona kobieta spełniła ich żądanie. Sprawcy ukradli pieniądze i w pośpiechu uciekli za sklepu.
Zambrowscy policjanci szczegółowo wyjaśniają okoliczności zdarzenia i poszukują napastników.

210204100642.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę