Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 23 kwietnia 2021 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi ze strony: www.radio.bialystok.pl

Początek roku akademickiego w Łomży

Kolejny, ósmy już rok działalności inauguruje dziś Wyższa Szkoła Zarządzania i Przedsiębiorczości im. Bogdana Jańskiego w Łomży. Po raz pierwszy szkoła będzie kształcić około 150 osób na kierunku socjologia. W sumie na I roku zarządzania i na socjologii kształcić się będzie ponad 300 studentów na zajęciach zaocznych i dziennych. Studia są płatne. Rok nauki kosztuje u Jańskiego 2,5 tysiąca złotych. W sumie, w szkole w Łomży ksztaci sie ponad tysiąc osób.

Uroczysta inauguracja nowego roku akademickiego rozpocznie sie o 16.30 w auli II Liceum Ogólnokształcącego przy Pl. Kościuszki.
7 października nowy rok akademicki zainauguruje Wyższe Seminarium Duchowne w Łomży, 10 października - Wyższa Szkoła Agrobiznesu, a dopiero 25 października - swój pierwszy rok akademicki rozpocznie uroczyście pierwsza państwowa uczelnia publiczna w Łomży - Wyższa Szkoła Informatyki i Zarządzania. Zajęcia dydaktyczne rozpoczną się tu jednak już w najbliższy poniedziałek.
210407125521.jpg

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę