Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 06 maja 2021 napisz DONOS@

Walczyli o indeksy

Główne zdjęcie
Marlena Kiełpińska z Zespołu szkół Gastronomiczno - Spożywczych w Olsztynie - zwyciężczyni regionalnego etapu XII Olimpiady Wiedzy o Żywności.

53 uczniów z 12 szkół o profilu technik technologii żywności z woj. podlaskiego, warmińsko- mazurskiego i mazowieckiego wzięło udział w etapie okręgowym XII Olimpiady Wiedzy o Żywności. Głównym organizatorem Olimpiady jest Uniwersytet Przyrodniczy w Poznaniu, etap okręgowy już po raz siódmy odbył się w Zespole Szkół Weterynaryjnych i Ogólnokształcących Nr 7 w Łomży.

W pierwszym etapie zmagań uczniowie rozwiązywali pisemnie test. Oprócz wiedzy ogólnej trzeba było wykazać się znajomością takich dziedzin jak ekonomia oraz technologia żywności. Po ogłoszeniu wyników części pisemnej uczestnicy Olimpiady odpowiadali ustnie na wylosowane pytania. Do finału Olimpiady zakwalifikowały się trzy uczennice. W Łomży najlepiej wypadła Marlena Kiełpińska z Zespołu szkół Gastronomiczno - Spożywczych w Olsztynie. Drugie miejsce zajęła jej szkolna koleżanka Ewelina Kokornacka, a trzecia była Dorota Gugała z Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Żelechowie.


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę