Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 04 czerwca 2023 napisz DONOS@

List i zagadki od św. Mikołaja

Wesoła gromadka dzieci z mamami i babciami przyszła na spotkanie mikołajkowe, które w cyklu spotkań „Czytanie na śniadanie” zorganizował oddział dziecięcy Miejskiej Biblioteki Publicznej w Łomży. Jednak zanim zjawił się ulubiony święty, maluchy musiały wykonać mnóstwo niełatwych zadań, aby zasłużyć na obiecane prezenty.

Bibliotekarki Oddziału dla Dzieci MBP Agnieszka Chrostowska i Elżbieta Piasecka przygotowały  szereg atrakcji i niespodzianek, wśród których znalazł się nawet list od św. Mikołaja, skierowany do małych uczestników spotkania. Święty Mikołaj zlecił maluszkom wykonanie przeróżnych zadań  edukacyjnych, ruchowych i zręcznościowych oraz rozwiązanie licznych zagadek. Złożył także obietnicę pojawienia się w bibliotece przy ul. 3 Maja po poprawnym wykonaniu poleceń. Dzieciaki z zapałem przystąpiły do pracy, aby móc spotkać się z długo oczekiwanym gościem. Święty dotrzymał słowa i przybył z dużym workiem upominków i słodyczy. Radość najmłodszych była wprost bezgraniczna!
Spotkania z cyklu „Czytanie na śniadanie” adresowane są do dzieci w wieku od 3 do 5 lat, nieuczęszczających do przedszkoli. Odbywają się w każdy pierwszy czwartek miesiąca o godz. 10 w Oddziale dla Dzieci MBP przy ul. 3 Maja 6 A w Łomży. Biblioteka serdecznie zaprasza najmłodszych wraz z opiekunami.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę