Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 02 marca 2021 napisz DONOS@

Tragiczny wypadek na „61”

46-letni mieszkaniec Stawisk zginął wczoraj na drodze krajowej nr 61. Mężczyzna kierując fiatem 126 p. usiłował skręcić w lewo na stację paliw. Niestety - jak podaje policja – nie zachował ostrożności i zjechał wprost pod nadjeżdżającego z przeciwka lanosa.

Do wypadku doszło o godzinie 20.35 w Stawiskach. W skutek czołowego zderzenia obu samochodów 46 latek zginał na miejscu, a ranny kierowca daewoo lanosa został przewieziony do szpitala.


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę