Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 05 marca 2021 napisz DONOS@

„Uzbrojeni po zęby” wpadli na kradzieży paliwa

Główne zdjęcie
Noże, maczety i toporki znalezione w zatrzymanym daewoo espero (fot. podlaska.policja.gov.pl)

Noże, maczety i toporki znaleźli policjanci w samochodzie którym uciekali sprawcy kradzieży paliwa z jednej z zambrowskich stacji. Do zdarzenia doszło wczoraj po południu. Samochodem podróżowało czterech młodych mieszkańców Białegostoku.

Jak relacjonuje policja samochód marki daewoo espero, z czterema młodymi mężczyznami, podjechał pod jeden z dystrybutorów na zambrowskiej stacji paliw. Do baku auta oraz do kanistra mężczyźni zatankowali ponad 80 litrów paliwa i w pośpiechu odjechali. Chwilę później zatrzymali ich zambrowscy policjanci. Sprawcami okazali się białostoczanie w wieku od 18 do 23 lat. Mundurowi wewnątrz espero znaleźli kilka kanistrów, ale także noże, maczety i toporki. Mężczyźni noc spędzili w policyjnym areszcie, a policjanci usiłują ustalić okoliczności zdarzenia i wyjaśnić do czego było im potrzebne takie „uzbrojenie”.

210204100642.gif

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę