Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 28 marca 2023 napisz DONOS@

Złodzieje z Jedwabnego

Dwóch osiemnastolatków, podejrzanych o dokonanie serii włamań i kradzieży w Jedwabnem zatrzymali policjanci. Włamywali się do sklepów, barów i garażu, a łączne straty spowodowane ich kilkumiesięczną działalnością oszacowano na około 17 tys zł. Obaj przyznali się do popełnienia zarzucanych im czynów. Nim odpowiedzą przed sądem cztery razy w tygodniu muszą stawiać się na komisariacie policji.

Jak informuje Izabela Białomyzy z KMP w Łomży przestępczą działalność 18-latkowie z Jedwabnego rozpoczęli jeszcze w czerwcu, gdy z samochodu ukradli antenę CB. Kolejne skoki były już ambitniejsze. Młodzieńcy włamali się m.in. do garażu z którego zabrali dwie kosiarki i podkaszarkę, ale cenne łupy przyniosły im dopiero włamania do  barów i sklepów. Kradli alkohol, papierosy, słodycze i pieniądze. Podczas dwóch włamań do barów ich łupem padły także automaty do gier.  Z „jednorękich bandytów” wyciągnęli za pierwszym razem raz ponad trzy, a przy drugim  włamaniu ponad cztery tysiące złotych w gotówce. 
Włamywacze z Jedwabnego ostatniego skoku dokonali nocą z 29 na 30 listopada. Ten skok okazał się dla nich pechowy. Policjanci ujęli ich bardzo szybko, a podczas przesłuchań młodzi włamywacze przyznali się także do czterech wcześniejszych „skoków”.

210204100642.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę