Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 05 marca 2021 napisz DONOS@

Do aresztu za znęcanie się psychiczne nad matką i bratem

Kolejny mieszkaniec regionu znęcający się nad rodziną trafił do tymczasowego aresztu. Tym razem to 42. letni Darosław K. Decyzję o tymczasowym aresztowaniu mężczyzny, który będą pod wpływem alkoholu wszczynał awantury domowe, podjął Sąd Rejonowy w Grajewie.

Grajewska prokuratura zarzuca Darosławowi K., popełnienie przestępstwa polegającego na znęcaniu się psychicznym nad matką i bratem. Jak tłumaczą prokuratorzy podejrzany znajdując się w stanie nietrzeźwości wszczynał awantury domowe, w trakcie których wyzywał matkę i brata słowami wulgarnymi, wypędzał z mieszkania, groził pobiciem i zabójstwem, a we wrześniu umyślnie wzniecił pożar w pomieszczeniach piwnicznych w domu.

Dodajmy, że w tym roku prokuratorzy z całego okręgu łomżyńskiego zajmowali się około 1000 spraw znęcania się nad rodziną. W stosunku do kilku najbardziej krewkich „damskich bokserów” sądy stosowały areszt tymczasowy.

210204100642.gif

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę