Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 30 marca 2023 napisz DONOS@

Maszty już stoją

Przy czterech rogach boiska głównego stadionu przy ulicy Zjazd w Łomży montowane są dziś maszty oświetlenie. Każdy z nich ma 36 wielkich reflektorów, mierzy niemal 40 metrów wysokości i waży niemal osiem ton. Dzięki nim po włączeniu świateł na stadionie w Łomży nawet nocą będzie widno jak w środku dnia.

Jak wyjaśnia ratusz montaż masztów oświetleniowych nie oznacza, że już teraz oświetlą one stadion. Ma się stać to możliwe dopiero późną wiosną 2010 roku. W drugim kwartale przyszłego roku zostaną dostarczone agregaty prądotwórcze, które będą zasilały znajdujące się na masztach lampy.
Oprócz prac związanych z montażem oświetlenia boiska głównego cały czas trwają prace związane z budową trybuny od strony ulicy Zjazd. Przystąpiono już do montażu konstrukcji stalowej zadaszenia trybuny, który powinien potrwać do końca grudnia. Budowlańcy zapewniają, że jeżeli zimą będą sprzyjające warunki atmosferyczne, to do wiosny trybuna powinna być zrealizowana w zakresie pozwalającym na montaż siedzisk.

210204100642.gif
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę