Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 03 grudnia 2023 napisz DONOS@

Ponad 2 tony żywności dla najuboższych

Główne zdjęcie
Fot. archiwum

2400 kg żywności ofiarowali łomżanie dla potrzebujących. To efekt przedświątecznej zbiórki, przygotowanej przez Caritas Diecezji Łomżyńskiej. W piątek i sobotę w 19 sklepach na terenie Łomży stali wolontariusze ze Szkolnych Kół Caritas, Parafialnych Zespołów Caritas oraz 59. Drużyny Harcerskiej "Ptaki – Ptakom". Trwałe produkty żywnościowe (mąkę, cukier, ryż, kasze, olej, konserwy, dżemy, soki, słodycze itp.) do koszy zbierało łącznie ok. 200 osób.

Efekt akcji, to 2 400 kg żywności, z której zostaną zorganizowane świąteczne paczki dla najuboższych w parafiach oraz podopiecznych Ośrodka Wsparcia Rodziny w Łomży.  Dodatkowo do puszek klienci sklepów wrzucili 2500 zł. Caritas dziękuje wszystkim ludziom za Dar Serca, wolontariuszom za pomoc i udział w akcji, a także kierownikom i personelowi sklepów, na terenie których przeprowadzono akcję.

as


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę