Przejdź do treści Przejdź do menu
środa, 29 marca 2023 napisz DONOS@

Bądźmy świadkami miłości

W pierwszą niedzielę Adwentu rozpoczęła się akcja Wigilijnego Dzieła Pomocy Dzieciom. - Jest to piękna wieloletnia tradycja nabywania świec będących symbolem miłości bliźniego. Jak co roku fundusze pozyskane z akcji Caritas Diecezji Łomżyńskiej przeznaczy na programy wakacyjnego wypoczynku dzieci z ubogich rodzin – zachęca do kupienia świecy ks. Andrzej Mikucki, dyrektor łomżyńskiej Caritas.

Tegoroczna akcja przebiega pod hasłem „Bądźmy świadkami miłości”.
- Zapalając święcę Caritas na świątecznym stole pamiętajmy, że pomagamy spełnić marzenia dzieci o wakacjach w przyszłym roku – podkreśla ks Mikucki.
W tym roku  Caritas Diecezji Łomżyńskiej wraz ze świecami oferuje wiernym także specjalne karty świąteczne. Dochód z ich sprzedaży zostanie przeznaczony na wsparcie Ośrodka Charytatywno - Opiekuńczego w Ptakach koło Nowogrodu, w którym co roku organizowany jest letni wypoczynek dla dzieci i młodzieży z ubogich rodzin z terenu Diecezji Łomżyńskiej oraz Polonii z Białorusi, Litwy i Ukrainy. Obecnie trwa generalny remont tego Ośrodka.

210204100642.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę