Przejdź do treści Przejdź do menu
środa, 03 marca 2021 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi z www.radio.bialystok.pl

Łomża: konkurs na prace magisterskie i dyplomowe

Do 15 stycznia przyszłego roku wydłużono termin przyjmowania zgłoszeń do konkursu na prace magisterskie i dyplomowe poświęcone Łomży i regionowi łomżyńskiemu. To już ósma edycja inicjatywy Towarzystwa Przyjaciół Ziemi Łomżyńskiej, w której dotychczas jury oceniało już prawie 70 zgłoszonych prac.

Dotychczas największą realną korzyść z udziału w konkursie odniosła laureatka jednej z pierwszych edycji, która za projekt zagospodarowania amfiteatru przy ul. Zjazd otrzymała od Prezydenta Łomży - jako nagrodę dodatkową - staż w ratuszu, gdzie pracuje do tej pory. Dla pozostałych uczestników jest to raczej sprawa prestiżu.

Do konkursu można zgłaszać prace obronione od roku 2005 do końca października 2009. Przyjmowane będą one w siedzibie TPZŁ w Łomży przy ul. Sienkiewicza 8 do 15 stycznia przyszłego roku. Wyniki ósmej edycji konkursu zostaną ogłoszone na przełomie lutego i marca 2010.

200829104429.jpg

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę