Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 23 kwietnia 2021 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi ze strony: www.radio.bialystok.pl

Grupa mieszkańców Łomży chce wydłużenia trasy jednej lini autobusów komunikacji miejskiej.

Z inicjatywą wydłużenia trasy przejazdu jednego z "czerwoniaków" wystąpiła grupa mieszkańców Łomży. Chodzi o linię numer 11, która to prowadzi z Konarzyc do Jednaczewa między innymi ulicą Piłsudskiego. Na Rondzie Solidarności autobusy skręcają obecnie w Zawadzką, inicjatorzy zmian proponują, by dojeżdżała ona do końca Piłsudskiego. Uważają też, że zmienione powinny być godziny odjazdów autobusów. Dyrekcja Miejskiego Przedsiębiorstwa Komunikacji nie wyklucza sugerowanych zmian trasy, ale wszystko uzależnia od opłacalności tego posunięcia oraz od reakcji wszystkich pasażerów tej linii. Proponowanych obecnie zmian chcą przede wszystkim działkowcy mający działki przy Grobli Jednaczewskiej i mają nadzieję, że trasę autobusu uda zmienić się jeszcze przed wiosną przyszłego roku.


Nie jest to pierwsza tego typu inicjatywa właścicieli działek pracowniczych- wcześniej z podobnymi prośbami zwracali się użytkownicy ogródków znajdujących się przy szosie do Mężenina oraz przy wyjeździe na Ostrołękę.
210407125521.jpg

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę