Przejdź do treści Przejdź do menu
środka, 14 kwietnia 2021 napisz DONOS@

Pasowanie maluszków i czterolatków

Po pasowaniu dzieci z grup starszych nadszedł czas na maluszki i czterolatki. Uroczystości odbyły się w dniach 25 i 26 listopada 2009 r. w naszym przedszkolu w obecności Rodziców, Dziadków, rodzeństwa. "BIEDRONKI", czyli nasze maluszki, w biedronkowych strojach zaprezentowały się bardzo dzielnie, recytowały wierszyki, śpiewały piosenki, a te łezki u niektórych w oczkach to wszystko z wrażenia. Oczywiście aktu Pasowania dokonała Pani Dyrektor Jadwiga Juchniewicz, dotykając każde dziecko zielonym listkiem. Natomiast czterolatki, nasze młodsze średniaki, z tarczami na piersi nie tylko recytowały wierszyki, śpiewały piosenki, ale również pięknie zatańczyły. W tej grupie Pani Dyrektor również nie miała żadnych wątpliwości i wielkim ołówkiem Pasowała wszystkie dzieci na przedszkolaków. Po wręczeniu dyplomów na wszystkich czekał słodki poczęstunek.

Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Agata Komorowska
nie, 29 listopada 2009 20:49
Data ostatniej edycji: pon, 30 listopada 2009 00:01:00

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę