Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 21 marca 2023 napisz DONOS@

Szeligowska zagra w ogólnopolskim finale

Główne zdjęcie
Szeligowska Izabela – I miejsce w Finale Wojewódzkim I Ogólnopolskiego Festiwalu Tenisa Stołowego Dzieci oraz trener Zbigniew Borkowski.

Młoda tenisistka stołowa z Łomży będzie walczyła o ogólnopolskie laury. Izabela Szeligowska uczennica kl. III b Szkoły Podstawowej nr 5 im. Stanisława Staszica w Łomży dotarła do Ogólnopolskiego Festiwalu Tenisa Stołowego Dzieci pod patronatem Ministra Sportu i Turystyki.

Finał imprezy odbędzie się 12 grudnia w Radomsku. Iza dostała się do niego wygrywając rywalizację na szczeblu wojewódzkim. Podczas rozgrywek w Grajewie  w walce o pierwsze miejsce i prawo startu w ogólnopolskim finale Festiwalu Tenisa Stołowego Dzieci  zawodniczka z Łomży pokonała tenisistkę z Białegostoku.
Zbigniew Borkowski, trener tenisowej reprezentacji Szkoły Podstawowej nr 5, nie ukrywa zadowolenia z awansu Izy, ale cieszy się także z występu w Grajewie pozostałych zawodników -  Pauliny Konopko z klasy III b oraz Macieja Dudy z II c, którzy – jak podkreśla - również przyczynili się do tego sukcesu.

210204100642.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę