Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 14 czerwca 2021 napisz DONOS@

Napad na aptekę w Zambrowie

Dwaj zamaskowani mężczyźni wczoraj wieczorem napadli na jedną z zambrowskich aptek. Napastnicy zaszantażowali pracującą tu farmaceutkę i ukradli pieniądze, po czym uciekli. Zambrowscy policjanci szukają napastników i o pomoc proszą ewentualnych świadków napadu.

Do napadu doszło po godzinie 19.00 w Zambrowie na ulicy Białostockiej. Jak podaje policja do apteki weszło dwóch zamaskowanych mężczyzn. Krzyczeli „napad”, jeden z nich zagroził kobiecie przedmiotem, który trzymał w dłoni. Drugi odepchnął ją i zabrał z szuflady pieniądze. Następnie obaj napastnicy uciekli.

Z relacji poszkodowanej wynika, że sprawcami byli mężczyźni w wieku około 20 lat, wzrostu około 180 cm, szczupłej budowy ciała, ubrani na ciemno a na głowach mieli kaptury i maski.

Prosimy wszystkie osoby, które widziały zdarzenie lub mogą udzielić informacji w tej sprawie o kontakt z Komendą Powiatową Policji w Zambrowie pod numerem telefonu (086) 276 33 33 lub z najbliższą jednostką Policji telefon 997 lub 112.


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę