Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 25 marca 2023 napisz DONOS@
źródło: radio.bialystok.pl

Wzrosną niektóre podatki w Kolnie

O 2-3 procent wzrosły obowiązujące w przyszłym roku w Kolnie podatki od nieruchomości i od środków transportu. "Są one porównywalne do stawek analogicznych podatków w sąsiednich miastach" - poinformował burmistrz Andrzej Duda. "Nie dokonywano w nich drastycznych zmian" - dodał.

Zmieniły się za to podatki od środków transportu, szczególnie te od największych i najcięższych naczep i ciągników siodłowych. Aby zachęcić lokalnych przedsiębiorców do rejestrowania działalności w mieście, w niektórych przypadkach podatki, które będą obowiązywać w przyszłym roku, będą nawet niższe od tegorocznych.

Pozwoli to uniknąć sytuacji, że ze względu na wysokość podatku płaconego za samochody, przedsiębiorcy rejestrowali je w innych samorządach, w których obowiązywały niższe stawki. (maa)

210204100642.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę