Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 02 kwietnia 2023 napisz DONOS@

Policja poszukuje świadków wypadku

Główne zdjęcie
Fot. archiwum

Komenda Miejska Policji w Łomży poszukuje świadków potrącenia mężczyzny poza przejściem dla pieszych. Do zdarzenia doszło 19 listopada bieżącego roku około godziny 16.00 w Łomży na skrzyżowaniu ul. Zawadzkiej i Ks. Janusza. Kierujący prawdopodobnie białym samochodem osobowym potrącił mężczyznę. Sprawca wypadku nie udzielając pomocy poszkodowanemu uciekł z miejsca zdarzenia. Przypadkowi świadkowie zdarzenia zawieźli potrąconego mężczyznę do szpitala.

Osoby, które udzieliły pomocy oraz wszystkie osoby, które widziały zdarzenie lub mogą udzielić informacji w tej sprawie proszone są o kontakt z Komendą Miejską Policji w Łomży pod numerem telefonu /086/ 474 11 36, /086/ 474 12 70 lub z najbliższą jednostką Policji – telefon 997 (telefon komórkowy 112).


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę