Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 31 marca 2023 napisz DONOS@

Młody dealer

Zaledwie 17 lat ma dealer narkotykowy, którego wczoraj zatrzymali łomżyńscy policjanci. Chłopak miał przy sobie sześć porcji amfetaminy. Zatrzymania dokonano w ciągu dnia w jednym z kubów bilardowych.

Jak podkreśla kom. Sławomir Dąbrowski oficer prasowy policji funkcjonariusze z wydziału kryminalnego mieli wcześniej informacje, że młody mieszkaniec Łomży może zajmować się handlem narkotykami. Policjanci weszli do klubu bilardowego, bo wiedzieli że 17-latek tam przebywa. Został zatrzymany na gorącym uczynku. Miał przy sobie sześć torebek z poporcjowaną amfetaminą. Łącznie były to 3 gramy tego narkotyku. 
Teraz młody dealer będzie odpowiadał przed sądem.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę