Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 20 marca 2023 napisz DONOS@

Szukał grzybów znalazł trupa

Makabrycznego odkrycia w lesie nieopodal Stawisk dokonał jeden z mieszkańców okolicznych wsi. Szukając grzybów znalazł ciało mężczyzny. Jak ustalili śledczy to obywatel Ukrainy mieszkający w Stawiskach. Na razie nie wiadomo co było przyczyną śmierci. Prokuratorzy podkreślają, że zarówno na ciele mężczyzny jak i wokół nie znaleziono żadnych śladów wskazujących, że do tej śmierci mogłoby przyczynić się osoby trzecie.

- Ciało mężczyzny w wieku około 50 lat grzybiarz znalazł w niedzielę rano – potwierdza Joanna Makarewicz z policji w Kolnie.
Śledczy wykluczają zbrodnię i skłaniają się do wersji wydarzeń mówiącej że zgon mężczyzny spowodowany był chorobą. Na zwłokach nie było widać żadnych obrażeń, także lekarze przeprowadzający sekcję zwłok nic takiego nie odkryli. Niestety przeprowadzona we wtorek sekcja nie dała odpowiedzi na podstawowe pytanie co było przyczyną śmierci mężczyzny. Prokuratorzy z Kolna informują, że pobrano próbki do dokładnych badań histopatologicznych, ale ich wyniki będą znane za kilka tygodni. 


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę