Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 05 marca 2021 napisz DONOS@

Kradł gołębie

Główne zdjęcie
fot. podlaska.policja.gov.pl

Nawet do 10 lat więzienia grozi mieszkańcowi Grajewa, który przez kilka miesięcy z gołębników na terenie miasta ukradł aż 170 ptaków. Właściciele gołębi straty łącznie oszacowani na 5 tys zł.

Jak podają policjanci 37-latek kradł gołębie od marca do listopada. Zakradał się do kilku gołębników i zabierał ptaki różnej rasy. Po zatrzymaniu sprawca tłumaczył się, że kradł będąc pod wpływem alkoholu, a ptaki oddawał rodzinie i znajomym.

210204100642.gif

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę