niedziela, 17 lutego 2019 napisz DONOS@

Wyrok w sprawie ludzi „Generała”

Sędzia Jan Leszczewski z Sądu Okręgowego w Łomży przed południem rozpoczął odczytywanie wyroku w tzw. sprawie gangu Sławomira W. pseudonim „Generał”. Na ławie oskarżonych zasiadło 17 osób, których prokuratorzy z Prokuratury Krajowej w Gdańsku oskarżyli o działanie w związku przestępczym i zarzucili im m.in. handel narkotykami, podpalenia, rozboje, kradzieże z włamaniami i czerpanie korzyści z prostytucji. Odczytywanie wyroku potrwa kilka godzin.

Odczytywania wyroku przez sędziego Jana Leszczewskieg
Odczytywania wyroku przez sędziego Jana Leszczewskieg

Oskarżeni mają od 25 do 54 lat. Prokuratorzy żądali dla nich kar od czterech i pół roku do dziewięciu lat pozbawienia wolności, grzywien od 10 do nawet 45 tys zł i nawiązek na rzecz przeciwdziałania narkomanii w wysokości od 5 do 15 tys. zł.. Według prokuratury grupa przestępcza działała na terenie Łomży i w regionie w latach 1998 – 2006. W tym czasie jej członkowie mieli na rynek wprowadzić nie mniej niż 100 kilogramów amfetaminy, tyle samo marihuany oraz około 15 tys. sztuk tabletek ekstazy.

190118031117.gif

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę