Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 22 września 2023 napisz DONOS@

Po pięciu piwach i kapce wódki wracał nexią do domu

Kompletnie pijanego, jadącego całą szerokością drogi, kierowcę zatrzymali nocą wysokomazowieccy policjanci. 29-latek w wydychanym powietrzu miał prawie 4 promile alkoholu. Okazało się także, że mężczyzna ma sądowy zakaz prowadzenia pojazdów.

Jak opisuje policja „podejrzane” – jadące całą szerokością jezdni – daewoo nexia zauważyli nocą ok. godziny 22.00 policjanci w miejscowości Kostry Podsędkowięta w gminie Klukowo. Natychmiast zatrzymano nexię za kierownicą, której siedział 29-letni mieszkaniec powiatu wysokomazowieckiego.  Kierowca powiedział, że wraca do domu, a wcześniej wypił pięć puszek piwa i trochę wódki. Badanie alkomatem wykazało u niego prawie 4 promile.
W trakcie kontroli kierowcy okazało się także, że już wcześniej sąd zakazał mu prowadzenia pojazdów.

230804070022.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę