Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 01 kwietnia 2023 napisz DONOS@

25 lat więzienia za zabójstwo przedstawicielki Providenta w Zambrowie

Na 25 lat więzienia skazał we wtorek Sąd Okręgowy w Łomży 38-letniego Wojciech Ł. z Zambrowa. W grudniu ubiegłego roku zamordował on przedstawicielkę Providenta. Wyrok nie jest prawomocny. Prokurator chciał dożywocia.

Do tragedii doszło pod koniec ubiegłego roku. Wojciech Ł. podstępem zwabił  51-letnią przedstawicielkę firmy „Provident” do komórki piwnicznej bloku przy ulicy Grunwaldzkiej w Zambrowie gdzie udusił ją paskiem klinowym. Po dokonaniu zabójstwa sprawca zabrał z jej torebki pieniądze w kwocie co najmniej 2200 złotych oraz inne przedmioty, w tym telefony komórkowe i biżuterię, a następnie po założeniu worków na nogi i głowę przeniósł zwłoki do samochodu Fiat 126p i zawiózł je nad rzekę Gać w pobliże miejscowości Milewo. Tu wrzucił ciało do rzeki. Zwłoki kobiety zostały znalezione i wyłowione kilka dni później. Wobec oskarżonego był stosowany areszt tymczasowy od 24 grudnia 2008 roku. Sprawca w trakcie śledztwa przyznał się do dokonania morderstwa.

Dodajmy, że Wojciech Ł. w 2007r. był karany wyrokiem Sądu Rejonowego w Zambrowie za czyn przeciwko mieniu.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę