Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 23 kwietnia 2021 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi ze strony: www.radionadzieja.pl

Osiedlowe „dziuple” pod lupą

Osiedle Perspektywa w Łomży będzie dzisiaj dokładnie sprawdzane przez patrole. A patrolować będą wspólnie policja, straż miejska i pracownicy spółdzielnia. To kolejna akcja skierowana przeciwko chuligańskim zachowaniom młodych mieszkańców. Idziemy już po wstępnym rozpoznaniu terenu – powiedział prezes Zbigniew Lipski. Na osiedlu Perspktywa w Łomży jest dużo miejsc, gdzie młodzież się spotyka nie tylko po to, aby się pobawić czy porozmawiać, ale także porozrabiać. Mieszkańcy skarżą się na picie alkoholu i agresję młodych ludzi.


Rok temu odbyła podobna akcja i odniosła skutek. Po pewnym czasie zaprzestania działań problem jednak wrócił. Dlatego policja, straż miejska i pracownicy Spółdzielni Perspktywa będą patrolować osiedla i legitymować podejrzanych nawet 2 razy w tygodniu.
Rocznie w wyniku wandalizmu Spółdzielnia perspektywa ponosi straty w wysokości 40 tyś zł.

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę