Przejdź do treści Przejdź do menu
środka, 07 czerwca 2023 napisz DONOS@
BIP Moodle Okręgowa Komisja Egzaminacyjna Łomżyńskie Centrum Rozwoju Edukacji Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli Ośrodek Rozwoju Edukacji Biblioteka Pedagogiczna w Łomży Kuratorium Oświaty w Białymstoku UM Łomża Miejska Biblioteka Pupliczna

Sonda

Wszystkich głosów 5911

Czy potrzebne są w szkole dni kultury uczniowskiej.


Wycieczka klasy II C LO

Dnia 14 września 2009r. uczniowie klasy II c wraz z opiekunami: p. mgr Janem Krysiukiem i p. mgr Anetą Drozd, udali się na wycieczkę do Piątnicy na fort nr 3.

 

Pierwszym etapem wycieczki był paintball, klasa podzieliła się na dwie grupy, dwunasto- i dziesięcioosobowe. Każdą z grup podzielono na dwie drużyny, które zostały zaopatrzone w markery  oraz ubrania i maski ochronne. W czasie, gdy pierwsza grupa spędzała czas strzelając do siebie, każdy członek drugiej grupy pod okiem opiekunów oraz właścicieli strzelnicy, oddawał serię pięciu strzałów z broni palnej krótkolufowej do tarczy strzelniczej. W tym czasie rozpalono również grill, na którym pieczono kiełbaski.

Po zmianie ról przez grupy oraz krótkim odpoczynku cała klasa udała się na przechadzkę po forcie nr 3 w celu poznania historii tych ruin, którą szczegółowo przedstawił p. Jan Krysiuk. Klasa zwiedziła „Klub Fort”, następnie wszyscy uczniowie przeszli ciemnymi korytarzami fortu i poznali strategiczną budowę fortów.

Przygotował uczeń klasy IIC LO: Bartłomiej Przestrzelski

Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Aneta Wiktorzak
cz, 24 września 2009 12:12
Data ostatniej edycji: cz, 02 kwietnia 2015 07:29:16

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę