Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 24 czerwca 2021 napisz DONOS@

Spłonął dom w Nadborach

Główne zdjęcie
Fot. archiwum

Prawdopodobnie zwarcie instalacji elektrycznej było przyczyną pożaru domu w Nadborach gmina Jedwabne. Nocą z ogniem walczyły cztery jednostki straży pożarnej, ale drewnianego domu nie udało się uratować. Na szczęście w zdarzeniu nikt nie ucierpiał. Dom był zamieszkiwany tylko okresowo, a w czasie gdy wybuchł pożar nikogo tam nie było – informuje dyżurny KM PSP w Łomży.

O pożarze domu w Nadborach strażacy zostali powiadomieni około godziny 23.30. Na miejsce wysłano ochotników z Jedwabnego i Wizny, oraz  zawodową  jednostkę  ratowniczo-gaśniczą z Komendy Miejskiej PSP w Łomży. Niestety płomienie ognia szybko objęły cały drewniany dom i strawiły go doszczętnie. Straty wstępnie wyceniono na 30 tys zł.

210618123923.png

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę